fbpx

Zegarki męskie Tom Saintz modna linia dla nowoczesnego mężczyzny od hurt.ecarla.pl

Zegarki, które zaprojektowaliśmy dla naszych klientów hurtowych to połączenie klasyki z nowoczesnością.

Dziś dzięki wzrostowi świadomości mężczyzn w temacie mody zwiększyło się zainteresowanie zegarkami jako dodatkami dopełniającymi strój współczesnego faceta. Coraz częściej sięgają po odważne propozycje niż klasyczny zegarek z czarnym skórzanym paskiem.

W hurtowni eCarla widzimy znaczne zwiększenie zainteresowania zegarkami męskimi zatem postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientom tworząc kolekcję zegarków Tom Saintz, którą będziemy Państwu przedstawiać w ciągu najbliższych miesięcy.

Nowa linia naszych zegarków wspaniale wpasowuje się w potrzeby współczesnego mężczyzny, który potrzebuje zegarków  do casualowych stylizacji i nie epatujących klasyczną elegancją. Czarna prosta tarcza ze strukturą nadaje ciekawego, purystycznego wyglądu, a czerwona wskazówka sekundnika nadaje całości drapieżnego charakteru.

Całości dopełniać będą paski NATO w różnych kolorach, tak popularne ostatnimi laty. Kiedyś używane przez żołnierzy, dziś w powszechnym użytku jako świetny zamiennik standardowych pasków do zegarków i ciekawy dodatek do codziennych strojów.

Tom Saintz to marka zegarków skierowana do mężczyzn ceniących modne dodatki. Jeżeli wśród swoich klientów posiadacie Państwo takich, warto aby mieć w swojej ofercie tę kolekcję

Nie trzeba prowadzić sklepu z zegarkami aby je sprzedawać. Dziś większość dużych sieci odzieżowych proponuje swoim klientom zegarki jako dodatkowy produkt do sprzedawanej odzieży. Jest to świetny sposób na zwiększenie obrotu i zadowolenia klienta.

Linia zegarków dostępna w sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni

Dodaj komentarz