• Patyczki Zapachowe Green 100ml BRAIT7
  • Patyczki Zapachowe Green 100ml BRAIT7
Patyczki Zapachowe Green 100ml BRAIT7

Patyczki Zapachowe Green 100ml BRAIT7

BRAIT7


Description

EKSKLUZYWNE PATYCZKI ZAPACHOWE BRAIT


Brait, dekoracyjny odświeżacz potwietrza przentuję nową linię Pastelove, która czerpie pełnymi garściami ze świata mody i aranżacji wnętrz wykorzystując perfekcyjne połączenie kolorystyczne pastelowych barw mięty.


Złote elementy podkreślają ekskluzywny charakter zamkniętych w środku perfumeryjnych kompozycji zapachowych, inspirowanych naturalnym ciepłem, tęsknotą za bliskością i bezpieczeństwem utraconym w postcovidowej rzeczywistości.


Świeże owocowe nuty zatopione w gorących sercach kwiatowych oddechów, wypełnią dom przenikając do Twoich zmysłów otwierając je na spokojne, łagodzące nuty drzewa sandałowego.


Brait Green Sensation to oryginalny i luksusowy zapach do wyjątkowych pomieszczeń, które warto czuć. Ich wibracje i własny charakter. Zapach Green Sensation to osobowość wiedziona świeżym powiewem zielonej trawy, soczystego melona i musującego jabłka prowadzi walkę z eleganckim duchem, pokrytym pudrowymi płatkami fiołka, dystyngowaną różą i delikatną lilią. Kombinacja, które nie można się oprzeć przyciąga ogromną energią ożywiającą płomienny romans galbanum i irysa, przenosząc Twój dom do wyrafinowanej perfumerii, która sprawi, że otoczenie stanie się wyjątkowe.


Pojemność: 100ml

BRAIT7

Specific References