fbpx
hurt.ecarla.pl Twoja platforma hurtowa

Rozpoczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Zastanawiasz się, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zadajesz sobie pytanie, czy lepiej postawić na sprzedaż stacjonarną, czy internetową? Sprawdź, jakie rady mamy dla Ciebie!

Postaw na dodatki fashion

Modne dodatki do sprzedaży na hurt.ecarla.pl

Sprzedaż dodatków fashion w przystępnych cenach to zawsze dobry pomysł na biznes, niezależnie od pory roku. Sezonowe, damskie dodatki takie jak torebki, portfele, okulary przeciwsłoneczne, ozdoby do włosów, czy wreszcie biżuteria to doskonały sposób na uzupełnienie asortymentu sklepu – niezależnie od tego, czy sprzedajesz stacjonarnie, czy online. Damskie akcesoria świetnie zwiększają koszyk ilościowy i jakościowy, a także na wzmacniają sprzedaż komplementarną, pozwalając klientom budować gotowe, przemyślane stylizacje. Podejmując się sprzedaży tego typu produktów warto nawiązać współpracę z hurtownią, która dba o to, by dostarczany towar był nie tylko wysokiej jakości, w przystępnej cenie, ale i zawsze na czasie, poddany analizie pod kątem skuteczności sprzedaży oraz dostępny od ręki. Hurtownia hurt.ecarla.pl oprócz wspomnianych wyżej, kobiecych dodatków oferuje także szeroki wybór praktycznych akcesoriów takich jak dodatki do domu, czy akcesoriów sezonowych, takich jak ręczniki plażowe, czy kapelusze. Dzięki temu swój sklep możesz dokładnie wyposażyć w jednym miejscu, oszczędzając czas i koszta związane z wysyłką.

Wybierz intuicyjną platformę sprzedażową

Przed rozpoczęciem sprzedaży warto zadecydować, czy skupiamy się na modelu sprzedaży bezpośredniej, czy wolimy działać w obszarze Internetu, a może wybieramy model dwukanałowy? Postawienie na sprzedaż przez Internet daje współcześnie więcej możliwości, niż dzieje się to w przypadku sprzedaży stacjonarnej – do jej rozpoczęcia nie potrzebujemy konkretnego miejsca, mając równocześnie wiele możliwości dystrybucji. Kanały takie jak olx.pl, allegro.pl, czy zdobywające coraz większą popularność media społecznościowe – przede wszystkim Facebook i Instagram w łatwy sposób można skonfigurować z platformami e-commerce, poszerzając tym samym zasięgi i zdobywając nowe grupy potencjalnych klientów. Platformy e-commerce stanowią swoiste serce sklepu – pozwalają zarządzać produktami, stanami magazynowymi oraz obsłużyć cały proces sprzedażowy – od złożenia zamówienia przez klienta, poprzez wysyłkę, na procesie posprzedażowej jego obsługi kończąc. W pełni funkcjonalne oprogramowanie, pozwalające na działanie sklepu w systemie abonamentowym możesz mieć już od kilkunastu złotych miesięcznie.

Skorzystaj z modelu dropshipping

Dropshopping to wygodny model sprzedaży, pozwalający na dużą swobodę. To system, dzięki któremu możesz sprzedawać produkty, nie martwiąc się o fundusze. Nie musisz posiadać rozległego magazynu oraz inwestować w zakup oferowanych towarów. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania produkt z hurtowni trafia wprost w ręce klienta detalicznego, pomijając swoje przebywanie w sklepie internetowym. Dropshipping to pomysł na biznes z niskim ryzykiem inwestycyjnym oraz minimalnym wkładem własnym. To model dający szerokie możliwości zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sprzedawcom, pozwalając rozpocząć biznes sprzedażowy niskim kosztem, a będąc już zaawansowanym poszerzanie go o coraz to nowy asortyment. Hurtownia hurt.ecarla.pl umożliwia dostęp do platformy dropshippingowej, dając swoim kontrahentom bazę tysięcy modnych i bestsellerowych produktów, umożliwiając tym samym pomoc w rozpoczęciu biznesu każdemu, kto decyduje się rozwijać go samodzielnie.

Nie martw się o fundusze.
Korzystaj z wygodnego modelu dropshipping.
Fachowe doradztwo.
Szeroka gama asortymentu.
Zarejestruj się na platformie hurt.ecarla.pl i poznaj aktualne ceny.

Dodaj komentarz