fbpx

Zapotrzebowanie na stylowe zegarki nadążające za szybko zmieniającą się moda stale rośnie. Oczekiwanie na nowe kolekcje wiodących producentów zegarków często trwa bardzo długo dlatego w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy stworzyć linię zegarków o nazwie „classy”

Dzięki temu mamy możliwość tworzenia własnych niepowtarzalnych wzorów tarcz, kopert oraz swobodę w łączenia ich z różnokolorowymi paskami i bransoletami. Chcemy aby nasze zegarki spełniały wymagania klientek, które muszą mieć możliwość dobrania kolorów i wzorów do swoich stylizacji. 

Bogata oferta całkowicie to zapewnia klientkom. U nas każdy sezon wiąże się z nową kolekcja zegarków. Co innego sprawdza się latem a co innego zimą. Kolory pasków są zawsze silnie związane z pora roku oraz z najnowszymi trendami.

Współpracując z kilkoma bloggerkami mamy pewność, że wzory, które sprzedajemy podobają się kobieta poszukujących modnych dodatków do swoich stylizacji. 

Staramy się cały czas utrzymywać atrakcyjny stosunek ceny do jakości aby klientki mogły często zmieniać jedne z najpopularniejszych, obok kolczyków i naszyjników, dodatków jakim jest zegarek. 

Zatem czas na classy

zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji

Dodaj komentarz